Ceramiczny 22-calowy grill Kamado Czarna glazura do stojących grilli Steki

Ceramiczny 22-calowy grill Kamado Czarna glazura do stojących grilli Steki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Yixing, Chiny
Nazwa handlowa: GEMYOCA
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: MY22TT001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: $288-$330
Możliwość Supply: 3000 sztuk / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: 22-calowy grill Kamado do steków z grilla na stojąco Materiał: Ceramiczny
Aplikacja: Steki z grilla na stojąco Kolor: Niebieski, Czerwony, Czarny, Zielony, Gey i coustom
Akcesoria: żelazo Siatka do gotowania: Pojedynczy lub podwójny
certification: sgs
High Light:

Czarny szkliwiony grill Kamado

,

ceramiczny 22-calowy grill Kamado

,

grille stojące Steki Kamado Grill

opis produktu

22-calowy ceramiczny czarny szkliwiony grill Kamado do stojących grilli Steki

 

O towarze

Wysokiej jakości 22-calowy grill ceramiczny z trwałymi rolkami ze stali ocynkowanej.

 

Podzielony na 2 warstwy, elastyczny system gotowania zamienia grill w potężne narzędzie do gotowania w Twoim Arsenale.Daje swobodę gotowania różnych potraw w różnych temperaturach – wszystko w tym samym czasie

Górne otwory wentylacyjne - Utrzymuj stałe ustawienia powietrza podczas otwierania i zamykania kopuły, aby zapewnić dokładne zarządzanie przepływem powietrza.Otwory wentylacyjne są odporne na deszcz, co pozwala palić od 225F do 750F.

 

materiał:ceramiczny
waga: 57 kg
Rozmiar produktu: 57*65 cm

Rozmiar grilla: 133*74*116 cm

Kratka do gotowania: 49/47 cm

Uwaga: styl ze stali nierdzewnej, górna nasadka 304 #ss, teometr, grille do gotowania 304 #, amortyzator 201 #, ss201 # wózek, koła nylonowe, bambusowe półki i uchwyt, ruszt żeliwny.

 

Materiał Ceramiczny
Aplikacja Grill węglowy
Akcesoria Żelazo
Kolor Niebieski, czerwony, czarny, zielony, gejowski,
Siatka do gotowania Pojedynczy

 

 

Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą i badaniami grilli ceramicznych.Założona w 2013 roku nasza firma znajduje się w Yixing, Jiangsu w Chinach, w pobliżu stacji szybkiej kolei, a podróż samochodem z Szanghaju do naszej fabryki zajmuje około 3 godzin.

Posiadamy 2 piece płytowe, 2 piece wahadłowe.A nasze ceramiczne korpusy są wykonane przeze mnie ręcznie i maszynowo, aby sprostać różnym potrzebom.

Posiadamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, który opracowuje i projektuje unikalne ceramiczne grille kamado dla naszych klientów.Innymi słowy, możemy dostarczyć szeroką gamę produktów, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom rynku.

Nasza firma to TOP500globalny partner firm.I co roku przechodzić audyt fabryczny BSCI, SEDEX.

Możemy dostarczać co najmniej 4000 sztuk grilli ceramicznych miesięcznie, akceptujemy OEM, ODM.

Kierujemy się zasadą „dobra wiara w to i jakość na pierwszym miejscu” i rozwijamy rynek w kraju i za granicą.W oparciu o obopólne korzyści mamy szczerą nadzieję na lepszą współpracę z nowymi i starymi klientami.

 

 

 

Fabryka Założona w 2013 roku, założycielka Pani Ma wcześniej była sprzedawcą, który dostarczał wszelkiego rodzaju produkty kuchenne do szkół i firm.Pewnego dnia jej przyjaciel, bardzo doświadczony technik ceramiczny, przedstawia jej to kamado, myślą, że nasze miasto ma tysiące historii w Chinach, mamy wszelkiego rodzaju oryginalne materiały, które mogą zrobić piękną ceramikę, to jest szansa i nadrabiają zaległości.

Fabryka zaczyna się od jednej pary pracowników, jednego pieca, wszystko ręcznie, każdy kolor, który testują raz za razem, w końcu mamy cztery piece, maszyny morden do produkcji ceramiki.Użytkowanie fabryczne trzy lata stało się partnerem TOP500 globalnych firm.Co roku przechodzić audyt fabryczny BSCI, SEDEX.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Ceramiczny 22-calowy grill Kamado Czarna glazura do stojących grilli Steki czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.